حسین زمانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به رویکرد فرهنگی کمیته امداد، بیان کرد: به‌منظور ارتقاء آگاهی، بینش و سطح فکری و فرهنگی خانوارهای تحت حمایت خدمات فرهنگی به آنها ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه در ۹ ماه نخست امسال ۲۵ هزار و ۴۴۷ نفر از مددجویان تحت حمایت از خدمات آموزش خانواده بهره مند شده‌اند، گفت: هزینه این آموزش‌ها یک میلیارد و ۲۳۶ میلیون تومان برآورد شده است.

سرپرست معاونت فرهنگی کمیته امداد استان تهران به مناطقی که مددجویان آن از کلاس‌های آموزسی بهره مند شده‌اند اشاره کرد و گفت: ۲۴ هزار و ۲۵۳ مددجوی ساکن در شهرها، هزار و ۱۹۴ نفر در مناطق روستایی و هزارو ۹۲۷ نفر در مناطق محروم از خدمات آموزش خانواده بهره مند شده‌اند.
زمانیان افزود: ن سرپرست خانوار، دختران و پسران بازمانده از تحصیل، دختران و پسران مستعد ازدواج ۱۸ الی ۳۰ سال و بالاتر ازآن، کودکان چهار الی هفت سال، دانش آموزان دختر و پسر هشت الی ۱۳ سال، زوج‌های جوان، طلاب و دانشجویان، سالمندان و مجریان طرح‌های اشتغال از خدمات آموزش خانواده بهره مند شده‌اند.

وی ادامه داد: موفقیت در کسب کار، آمادگی برای ازدواج، مشاوره و هدایت تحصیلی، مهارت‌های زندگی، طلاق و آسیب‌های روانی، آسیب‌های اجتماعی، کودکان شاد، خلاق و متفکر، نوجوانان پرسشگر، سبک زندگی، احکام و اخلاق اسلامی، تغذیه و سلامت از جمله مباحثی است که به مددجویان شرکت کننده در دوره‌های آموزشی ارائه شده است.

مشاوره درسی بهره ,خدمات ,هزار ,آموزش ,خانواده ,فرهنگی ,از خدمات ,آموزش خانواده ,بهره مند ,خدمات آموزش ,هزار و ,خدمات آموزش خانوادهمنبع

امروز آخرین فرصت انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد

۸۰ درصد قبولی‌های کنکور به ۵ تا ۶ استان اختصاص دارد

۶ نکته‌ مهم برای انتخاب رشته دانشگاه

نتایج اولیه کنکور فردا اعلام می‌شود

کنکوری‌ها زمان را از دست ندهند، تمرین تست‌زنی کنند

آزمون‌های کنکور دبستان‌ها محیط مدرسه را کسالت‌آور کرده است

هیجان نوجوانان را با کلاس تست‌زنی کنترل نمی‌کنیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

من تلاش میکنم پس هستم تخفیف ویژه فقط برای امروز sanja2020 درب شوتینگ زباله ارسال ایمیل تبلیغاتی خرید انواع دستگاه شیرینگ دید جدید دیزاینستان لاستیک نانکن Payton4uc559t Blog